O Nas

Misją naszej marki WOWset jest niesienie radości z obdarowywania bliskich, podczas świętowania ważnych momentów.

«Istnieją ludzie, którzy dają z radością w sercu. Właśnie ta radość jest ich nagrodą»
Khalil Gibran

Jeżeli kochasz dawać prezenty, lubisz widzieć zachwyt w oczach swoich bliskich i chcesz zaoszczędzić czas przy wyborze właściwego prezentu – zapraszamy do grona miłośników prezentów WOWset.

Wow
Kartka-kocham-cie-wowset

Prezenty WOWset

Prezent to gest serdeczności i najlepszy sposób, żeby wyrazić wdzięczność podczas urodzin, świąt i rodzinnych spotkań.

Zestawy WOWset tworzą zarazem stylowe, pomysłowe i uniwersalne połączenia, co czyni je zawsze udanymi. Produkty są dokładnie wyselekcjonowane pod względem jakości, składu, funkcjonalności, jak i pod względem estetyki i nowoczesnych trendów. Ponadto wszystkie produkty pochodzą wyłącznie od najlepszych producentów i rzemieślników.

Wow
Dziekuje-ze-jestes

Wartości WOWset

1. Miłość do prezentów

W każdy zestaw prezentowy WOWset wkładamy nasze serce. Zestawy zostały skomponowane z dbałością o najmniejszy detal. Pomysłowe i eleganckie prezenty WOWset zachwycają i sprawiają wiele radości obdarowywanym osobom!

2. Miłość do klienta!

Zestawy WOWset są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Aby ułatwić wybór i sprostać różnym wymaganiom, stworzyliśmy system filtracji w dedykowanych kategoriach według okazji, relacji, typu osobowości, wieku i ceny.

Każdy zestaw WOWset traktowany jest wyjątkowo i indywidualnie. Oferujemy możliwość spersonalizowanego doboru opakowań. Do zapakowania prezentu WOWset możesz wybrać rodzaj pudelka, kolor wstążki i nawet design kartki z życzeniami, co sprawia, że prezent jest jeszcze bardziej wyjątkowy.

Ponadto, kupując zestaw WOWset, masz możliwość wysyłki prosto do adresata.

pudelka-zebra-wowset

3. Etyczne działania

Cenimy sobie autentyczność i rzemiosło, więc świadomie wspieramy polskie marki. Większość produktów, które tworzą zestawy WOWset pochodzą od lokalnych producentów. Od samego początku naszego istnienia wdrażamy procedury bycia zrównoważoną marką. Wykorzystujemy ekologiczne materiały i zachęcamy do ponownego wykorzystania naszych opakowań.